Zubní ordinace Lazurit Praha 6

V dnešní době je zdravý zářivý úsměv doslova symbolem mládí. Péče o chrup se stala nezbytnou součástí života moderního a úspěšného člověka. Toto jsou dva základní cíle, které při naší práci sledujeme. Chtěli bychom pomocí našich služeb přispět k Vašemu celkovému zdraví a krásnému vzhledu.

 

Všechny naše stomatologické ordinace kliniky Lazurit jsou vybaveny tou nejmodernější technikou a důsledně čerpají z posledních medicínských poznatků.

Zubní implantáty Praha 6

Záchovná stomatologie Praha 6

Protetická stomatologie Praha 6

Bělení zubů Praha 6

Lupové brýle Zeiss

Lupové brýle ZeissRutinně používané pro zvětšení u většiny stomatologických výkonů. Lupové brýle Carl Zeiss poskytují vynikající kvalitu obrazu a rozlišení těch nejdetailnějších struktur v dutině ústní se zvětšením 2.5 až 5x.

CT

CT

Jedinečnost tomografického snímku spočívá v tom, že podrobně zobrazí lékaři stav zubu. V prvé řadě odborník vyhodnotí panoramatický snímek OPG, zhodnotí celkový stav chrupu. Poté kritické partie lze nasnímat v 3DCT obraze. Tento snímek se načte v jednotlivých řezech, které umožní podrobné zobrazení všech tkání v dané oblasti.

 

Bělení zubů Beyond Polus

Bělení zubů Beyond PolusNašim klientům nabízíme zcela nový systém ordinačního bělení zubů od amerického výrobce Beyond. Světelný akcelerátor Polus je v současnosti nejvýkonnějším a nejúčinnějším na trhu. Během procedury bělení trvající 60-90 minut je možné dosáhnout skutečně vynikajících výsledků.

Mikroskop

Mikroskop zubař PrahaMikroskop “OPMI pico” od společnosti Zeiss má zvětšovací schopnost 21.3x a zajišťuje správnou ergonomickou polohu lékaře u pacienta. Světelná jednotka mikroskopu je xenonová, která umožňuje lékaři přehledně vidět hluboko do kořenových kanálků zubu. Zvláště ošetření kořenových kanálku se provádí pod mikroskopem.

Kontaktní adresa

K Červenému vrchu 844/2a, Praha 6
+420 777 209 929
info@klinikalazurit.cz

Ordinační hodiny

Po: 9.00 – 17.30
Út: 8.00 – 16.30
St: 8.00 – 16.30
Čt: 9.00 – 17.30
Pá: 8.00 – 16.30
So-Ne: Zavřeno / Dle objednání

Objednejte se

    Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.