O zubní klinice

Zubní ordinace Lazurit Praha 6

Stomatologická klinika Lazurit na Praze 6 zahájila svoji činnost v roce 2013 s cílem zajišťovat pro své pacienty nadstandardní komplexní individuální péči.

 

Poskytujeme služby záchovné stomatologie, protetickou stomatologii, léčbu kořenových kanálků, stomatochirurgii, implantologii a estetickou stomatologii.

 

Pro tyto účely využíváme nejmodernější léčebné postupy a přístrojové vybavení.

 

V naší zubní ordinaci netráví pacienti čas zbytečným čekáním. Péči v příjemném prostředí zajišťuje vstřícný a laskavý profesionální tým. Chceme, abyste se na naší stomatologické klinice cítili dobře a abyste se bez obav a nepříjemných pocitů k nám opět vraceli.

 

Naši zubaři patří nejen mezi zkušené odborníky, ale současně také mezi významné pracovníky v oboru. Pravidelně se zúčastňují významných mezinárodních kongresů.

Zdravé zuby bývaly od pradávna symbolem celkového zdraví člověka.

Současné výzkumy stále více ukazují na vztah mezi zdravím ústní dutiny a některými onemocněními – diabetem, infarktem, mrtvicí nebo předčasným porodem. Studie dále ukazují, že záněty dásní mohou vyvolat sérii zánětlivých a imunitních změn, které mají vliv na celé lidské tělo.