O klinice / Kariéra

Zubní ordinace Lazurit Praha 6

Stomatologická klinika Lazurit na Praze 6 zahájila svoji činnost v roce 2013 s cílem zajišťovat pro své pacienty nadstandardní komplexní individuální péči.

 

Poskytujeme služby záchovné stomatologie, protetickou stomatologii, léčbu kořenových kanálků, stomatochirurgii, implantologii a estetickou stomatologii.

 

Pro tyto účely využíváme nejmodernější léčebné postupy a přístrojové vybavení.

 

V naší zubní ordinaci netráví pacienti čas zbytečným čekáním. Péči v příjemném prostředí zajišťuje vstřícný a laskavý profesionální tým. Chceme, abyste se na naší stomatologické klinice cítili dobře a abyste se bez obav a nepříjemných pocitů k nám opět vraceli.

 

Naši zubaři patří nejen mezi zkušené odborníky, ale současně také mezi významné pracovníky v oboru. Pravidelně se zúčastňují významných mezinárodních kongresů.

Hledáme zubního lékaře!

Stomatologická klinika Lazurit hledá zubního lékaře na plný/částečný úvazek. Nabízíme práci v příjemném kolektivu, zajištěnou klientelu, motivační platové ohodnocení, podporu vzdělávání a profesního růstu. Ordinace je technologicky nadstandardně vybavena: OPG, 3DCT, RVG, strojová endodoncie, IO kamera, práce s kofferdamem, implantologie, mikroskop a lupové brýle.

 

Požadujeme: praxi v oboru, dobré komunikační schopnosti, citlivý a empatický přistup ke klientovi, samostatnost, znalost práce na PC. Praxe s mikroskopem je vítána. Vhodné též pro atestované lékaře ze zahraničí pro které nabízíme plnou podporu při udělení pobytu na území ČR. Nástup možný ihned!

 

Životopisy zasílejte na e-mail info@klinikalazurit.cz.
Více informací na tel +420 777 209 929

Hledáme recepční!

Stomatologická klinika Lazurit hledá posilu do týmu – recepční na plný úvazek (HPP). Nabízíme práci v příjemném kolektivu, zajištěnou klientelu, motivační platové ohodnocení, podporu vzdělávání a profesního růstu.

 

Požadujeme: samostatnost, zodpovědnost, dobré komunikační schopnosti, empatický přistup ke klientovi, znalost práce na PC. Znalost angličtiny, ruštiny a jiných jazyků výhodou. Nástup možný ihned!

 

Životopisy zasílejte na e-mail info@klinikalazurit.cz.
Více informací na tel +420 777 209 929

Zdravé zuby bývaly od pradávna symbolem celkového zdraví člověka.

Současné výzkumy stále více ukazují na vztah mezi zdravím ústní dutiny a některými onemocněními – diabetem, infarktem, mrtvicí nebo předčasným porodem. Studie dále ukazují, že záněty dásní mohou vyvolat sérii zánětlivých a imunitních změn, které mají vliv na celé lidské tělo.