Dárkový poukaz

banner_poukaz

 

Hledáte vhodný dárek pro své blízké, přáteli či obchodní partnery ale nejste si jisti, který by jim udělal největší radost? Darujte sebevědomí a úsměv! Pro tento případ jsme pro Vás připravili naše dárkové poukazy, které Vám uzpůsobíme tak, aby maximálně splnily Vaše požadavky a očekávání.

 

Darujte sebevědomí a úsměv.
l.  Čištění a leštění zubů – Supercleanpolishing AIR – Flow
ll. Bělení zubů – Beyond Polus

 

l. Čištění a leštění zubů – Supercleanpolishing AIR Flow
Pomocí Air-flow nebo-li pískování dochází k mechanickému odstranění plaku a pigmentací z povrchu zubu, které vznikají nejčastěji kouřením, pitím kávy, červeného vína, čaje a jiných potravin. Při čištění se využívá kombinace vody, vzduchu a jemného polishovacího prášku. Tato technika odstraňuje pigmentace z hůře přístupných míst jako jsou, mezizubní prostory, přechody mezi výplní a zubní tkání, hlubší kousací plošky.

 

ll. Bělení zubů – Beyond Polus
Našim klientům nabízíme zcela nový systém ordinačního bělení zubů, pomocí amerického  přístroje Beyond Polus. Světelný akcelerátor Polus je v současnosti nejvýkonnějším a nejúčinnějším na trhu. Během procedury bělení, trvající 60-90 minut, je možné dosáhnout optimálních a velmi výrazných výsledků.

 

Na naší klinice Vám nabízíme DÁRKOVÉ POUKAZY v hodnotě:

 

2000,- Kč

v ceně je zahrnuta konzultace se zubařem, čištění
a leštění zubů – Supercleanpolishing AIR Flow

 

7000,- Kč

v ceně je zahrnuta konzultace se zubařem, čištění
a leštění zubů, bělení Beyond Polus

 

Pro více informací volejte +420 777 209 929
Těšíme se na Vaši návštěvu.
Váš tým zubní ordinace Lazurit

Zdravé zuby bývaly od pradávna symbolem celkového zdraví člověka.

Současné výzkumy stále více ukazují na vztah mezi zdravím ústní dutiny a některými onemocněními – diabetem, infarktem, mrtvicí nebo předčasným porodem. Studie dále ukazují, že záněty dásní mohou vyvolat sérii zánětlivých a imunitních změn, které mají vliv na celé lidské tělo.